kompleksowe usługi logistyczne

Niezależnie od tego, jak bardzo chcielibyśmy kontrolować każdy proces związany z naszą działalnością, doba ma tylko 24 godziny, a my sami nie jesteśmy odporni na zmęczenie i stres. Jeśli działasz w branży e-commerce, niewykluczone, że spraw do załatwienia jest aż nadto. Zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja związana z pandemią jasno pokazała, że konsumenci sukcesywnie przenoszą się do sfery wirtualnej i zamawiają produkty przez Internet zdecydowanie częściej. Przyda się godny zaufania partner, który zadba o to, żeby towar był bezpiecznie magazynowany, a później w nienaruszonym stanie trafił terminowo do miejsca docelowego.

Tego rodzaju kompleksowe usługi logistyczne i magazynowe, które mają na celu usprawnienie firm z branży e-commerce, określa się mianem fulfillmentu. Każdy towar wymaga zasadniczo trzech rzeczy, a są nimi:

  • Magazyn – w końcu towar należy składować w bezpiecznym miejscu,
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień – kiedy w Twoim sklepie zostanie złożone zamówienie, obsługa magazynu powinna być w stanie niezwłocznie skompletować taki zestaw i przygotować go do wysyłki,
  • Transport – zwieńczenie całego procesu, czyli dostawa towaru do jego odbiorcy.

Niemal wszystko, co zostało powyżej opisane, można robić na własną rękę i bardzo możliwe, że chociaż jeden z tych punktów realizowałeś sam na samym początku działalności. Jednak im większa skala, tym więcej do zrobienia, dlatego warto rozważyć usługi logistyczno-magazynowe świadczone przez zewnętrzną firmę. Wszystkie powyższe sprawy przestają być na Twoich barkach, a zajmują się nimi specjaliści.

Kompleksowe usługi logistyczne od 25 lat!

Firma Trans-Tok działa na rynku już ćwierć wieku. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu usprawnianiu procesów magazynowych, jest w stanie wspomagać firmy z rozmaitych branż, świadcząc usługi najwyższej jakości. Trans-Tok posiada dwa nowoczesne centra magazynowe, dzięki którym możliwa jest efektywna logistyka: Warszawa i cały kraj są na wyciągnięcie ręki.

  • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
  • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Nad dbałością o wykonanie każdego zlecenia dba 110 wyspecjalizowanych pracowników, a wysoka jakość prowadzonych działań sprawiła, że Trans-Tok obecnie obsługuje 120 stałych klientów w ramach długoterminowej logistyki kontraktowej.

Jeśli chodzi o firmy logistyczne, Warszawa może stawiać na Trans-Tok

Każda usługa logistyczna jest dostosowana indywidualnie według pomysłów, wyobrażeń i potrzeb Klienta. Jeśli Twojej firmie potrzebne są usługi logistyczno-magazynowe, warto powierzyć je jednemu zewnętrznemu wykonawcy, który przeprowadzi cały proces. To zapewni wygodę i bezpieczeństwo, bo wszelkie raporty będziesz dostawać z jednego miejsca, a sama usługa logistyczna będzie przebiegać sprawniej pod nadzorem tego samego wykonawcy wszystkich czynności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj