Paleta wystawowa wykorzystywana jest najczęściej w usługach handlowych, logistyce oraz w transporcie, ale również może być wykorzystana jako paleta wystawowa. Służy ona do wysyłki towarów, ale również jako nośnik na halach produkcyjnych i magazynowych. Może być efektywnym narzędziem do zwiększania sprzedaży produktów i towarów. Palety, półpalety produkowane są z wysokiej jakości materiału – drewna, cechuje je lekkość oraz mały wymiar.

W ofercie sklepu Kampol występuje kilka różnych półpalet 800×600 i ćwierćpalet 600×400– na kantówce, zwykłe oraz te z pełnym blatem. Palety wystawowe są bardzo chętnie wykorzystywane w usługach, logistyce i handlu do wysyłki małych przedmiotów i towarów, jak również do wysyłki małych sprzętów AGD i drobnych części samochodowych. Półpalety doskonale sprawdzą się do ekspozycji towarów w sklepach, na halach targowych i innych miejscach chętnie uczęszczanych przez konsumentów/ klientów. Półpalety kupowane są najczęściej przez firmy budowlane, markety, sklepy ogrodnicze, sklep motoryzacyjne, warsztaty oraz przez sprzedawców na targi i bazary do ekspozycji.

Palety wystawowe zwane również półpaletami

Wykorzystywane są przede wszystkim do wysyłki produktów o małych wymiarach i niskiej wadze z uwagi na to, że nośność takiej półpalety nie jest zbyt wysoka. Transportowane są na nich m.in. materiały budowlane, chemia gospodarcza, produkty dla przemysłu i inne. Warto tu też wspomnieć o ćwierćpaletach 600 x 400 mm, które również doskonale się sprawdzą w wyżej wymienionych funkcjach.

Półpalety są wykorzystywane do ekspozycji nowych produktów i towarów w celu zwiększenia ich sprzedaży. Wystawienie towarów na takiej palecie, z pewnością przykuje uwagę klienta, dzięki czemu może przyczynić się zwiększenia sprzedaży danego asortymentu.

Palety tego typu poza wykorzystaniem ich do ekspozycji produktów, wybierane są również przez osoby fizyczne do użytku prywatnego. Z półpalet można wykonać efektowe małe meble ogrodowestolik lub taboret. W przypadku chęci wykonania tego typu mebli należy zakupić dodatkowe elementy drewniane – kantówki, złączki, gwoździe. Łącząc ze sobą tego typu palety można wykonać również donicę drewnianą (w środku takiej donicy warto „obić ją” folią lub agrowłókniną). Dodatkowo wybierając półpaletę z pełnym blatem, możemy skonstruować z niej skrzynię drewnianą do przechowywania. W tym celu potrzebowalibyśmy epal palety, nadstawkę drewnianą paletową o wymiarach półpalety oraz dodatkowe elementy drewniane. Taka skrzynia świetnie sprawdzi się w przechowywaniu drobnych narzędzi ogrodniczych.

Podsumowując, palety drewniane, konkretnie półpalety używane są do ekspozycji produktów, ale również w logistyce, usługach i szeroko pojętym handlu. Mogą być wykorzystywane przez firmy, przedsiębiorstwa, ale również osoby fizyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj