Aglomeracja Śląska z racji na położenie jest doskonałym miejscem jako baza transportowa do naszych południowych oraz zachodnich sąsiadów. Bliskie położenie autostrady A4 i innych dróg krajowych pozwala również na bezproblemowy transport w inne części Polski. To właśnie dlatego w tym rejonie mamy pokaźną liczbę centr logistycznych i magazynów. Kilka z nich prowadzi również firma logistyczna DB Logistic – która z racji na duży rozwój – buduje swój kolejny magazyn tuż za swoją siedzibą w Sośnicowicach.

Magazyn DB LOGISTIC już w IV kwartale 2021

Zaraz obok siedziby zostanie wybudowany duży, nowoczesny magazyn, który pozwoli sprostać firmie oczekiwaniom nowych klientów. Z racji na idealne położenie tuż przy zjeździe z autostrady A4 – przy drodze na Gliwice. Nowy magazyn pozwoli na jeszcze sprawniejszą obsługę naszych partnerów biznesowych.

Najważniejsze parametry budowanego magazynu:

  •  powierzchnia: 1700 mkw
  •  miejsc paletowych: 2500
  •  konstrukcja wysokiego składowania: 10 metrów wysokości
  •  doki przeładunkowe: 2
  •  brama z poziomu 0

Dodatkowo:

Dostępny będzie plac manewrowy oraz parking, które w znaczącym stopniu usprawnią pracę kierowcom. Przewidziana zostanie również poczekalnia dla kierowców, która zagwarantuje wygodne spędzenie czasu podczas załadunków czy rozładunków.

O bezpieczeństwo magazynu i towarów zadba ochrona z monitoringiem – całość będzie ogrodzona i dozorowana całodobowo. Wdrożony zostanie specjalistyczny system powiadamiania przeciwpożarowego, a także system oddymiający całą halę.

Oczywiście bezpieczeństwo składowania zapewniają również polisy ubezpieczeniowe.

Zwiększenie powierzchni magazynowania

Budowany magazyn pozwoli na rozszerzenie dostępnej powierzchni magazynowej do prawie 5 tys. mkw – co przekłada się na jeszcze większe możliwości współpracy nowych klientów z DB Logistic.
Magazyn budowany zgodnie z oczekiwaniami ma zostać oddany do użytku już za parę miesięcy – w IV kwartale 2021 roku.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą firmy na stronie www.dblogistic.pl

Źródło: https://dblogistic.pl/2021/04/nowy-magazyn-db-logistic-dostepny-juz-wkrotce/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj