Przewozy do Niemiec busem dla wielu osób nie stanowią wielkiej atrakcji. A jest tak dlatego, że osoby te nie skorzystały jeszcze z takiego rozwiązania. Zapewne myślą sobie, że nie ma nic szczególnego w gnieżdżeniu się w małym busie przez 10-12 godzin. I po co, żeby pojechać do Niemiec, czyli do kraju, w którym nie ma nic fajnego. Dlatego, aby przełamać stereotypy i zachęcić do podróżowania w ten sposób prezentujemy zapis krótkiego wywiadu, który przeprowadziliśmy z jedną z wielu zadowolonych klientek firmy Beta Bus. Zobacz, jakie emocje towarzyszyły naszej rozmówczyni podczas przejazdu busem do Niemiec.

Dzień dobry, czy od początku byłaś pozytywnie nastawiona do takiej podróży?

Witam serdecznie. Powiem szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona do wielogodzinnej podróży busem. Niestety także byłam przekonana, że pojazdy są niewygodne i jest to mało atrakcyjna opcja przemieszczania się w dzisiejszych czasach. Jednak nie byłabym sobą, gdybym nie doświadczyła tego na własnej skórze. I podsumuje moją wypowiedź tak: uwielbiam się mylić!

Co Cię pozytywnie zaskoczyło zarówno w kontakcie z firmą, jak i samą podróżą?

Wszystko mnie pozytywnie zaskoczyło i to od samego początku. Kontakt z firmą był bardzo dobry. Co więcej, proces składania zamówienia i rezerwacji biletu odbył się w zasadzie w kilku prostych krokach. Do tego bardzo miły kierowca przyjechał pod mój dom w wyznaczonym terminie. Pomógł mi z bagażem i zaprosił do bardzo komfortowego busa. Pojazd był czysty, pachnący, a fotele niezwykle wygodne. Do tego WiFi, sprzęt multimedialny i bardzo ciekawi ludzie do towarzystwa. Gdy wsiadłam do samochodu, to już wtedy pomyślałam sobie, że to z pewnością będzie udana podróż. Opadł mi cały stres związany z wyjazdem i czekałam na rozwój zdarzeń!

Jak przebiegła sama podróż?

Przejazd busem do Niemiec przebiegł bez najdrobniejszych kłopotów. Kierowca jechał sprawnie, ale bezpiecznie. Dzięki temu mogliśmy po drodze zobaczyć atrakcyjne krajobrazy i ciekawe miejsca. Warto też wspomnieć, że mieliśmy wyjątkową opiekę załogi pojazdu. Pracownicy oferowali nam napoje, pożywienie i postoje w razie potrzeby. Wszystko było dostosowane do potrzeb pasażerów i do tego, aby ludzie udający się w różnych celach do naszego zachodniego sąsiada najzwyczajniej w świecie czuli się wyjątkowo.

Udało Ci się nawiązać ciekawe znajomości?

Tak zyskałam też coś, co nie było zapewnione w ofercie. Była to fajna niespodzianka. Razem ze mną podróżowało wielu interesujących ludzi. Bawiliśmy się świetnie. Śpiewaliśmy piosenki, graliśmy i oglądaliśmy filmy, a nasz wspaniały kierowca nam akompaniował. Z niektórymi osobami wymieniliśmy się telefonami, a z jedną nawet razem zwiedzałam Monachium, bo tam właśnie jechałam. Co więcej, już umówiliśmy się na kolejną podróż z busem do Niemiec w roli głównej!

A jak z kosztami podróży?

Cena za podróż okazała się bardzo atrakcyjna bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapłaciłam taką stawkę, jaka została ustalona z firmą przy zamawianiu usługi. Powiem więcej, kwota jest adekwatna do komfortu jazdy i szybkości. Nie mam najmniejszych wyrzutów sumienia, ponieważ były to dobrze wydane pieniądze!

A czy spodobały Ci się Niemcy i czy w ogóle byłaś tam wcześniej?

Niestety nie byłam i żałuje, że tak późno się na taką wycieczkę zdecydowałam. Mówi się jednak, że lepiej późno niż później. Monachium mnie zauroczyło. Jest to piękne miasto, które oddycha pełną piersią. Zwiedzanie było intensywne, ale dało mi ogrom radości. Wszystko mnie zachwyciło od prostych do mniej zwyczajnych rzeczy. Tramwaje, autobusy miejskie i metro to nowoczesne pojazdy. W wagonach ekrany wyświetlaczy pokazują największe atrakcje zbliżających się stacji. Urocze Stare Miasto, plac Marienplatz, Kościół Św. Jana, monumentalna Rezydencja w Monachium to tylko garść tego, co można w tym mieście zobaczyć i przeżyć.

Jakieś dalsze plany, jeśli chodzi o busy do Niemiec?

Oczywiście po tym wyjeździe pojawił się tylko większy apetyt i niedosyt. Powiem, że już zarezerwowałam kolejną podróż i udaje się w nią razem z koleżanką, którą poznałam w busie do Monachium. Co więcej, tym razem także wybrałyśmy busy pomorskie, czyli firmę Beata Bus.

Co powiesz osobom, które zastanawiają się nad wykupieniem wycieczki do Niemiec z busem w roli głównej?

Kochani nie zastanawiajcie się, tylko wyruszajcie w podróż. Myślenie nic Wam nie przyniesie. Co więcej, jeśli taka myśl pojawiła się w Waszych głowach to znak, że trzeba ją urzeczywistnić. Tylko wtedy będziecie wiedzieć, czy takie rozwiązanie jest dla Was. Od siebie powiem jeszcze raz, że wycieczka była niesamowita i przyniosła mi ogrom radości oraz pozytywnego zaskoczenia. Czułam się świetnie, było mi komfortowo i do tego nawiązałam piękne przyjaźnie. Niemcy to naprawdę piękny kraj, a ludzie wbrew pozorom otwarci i przyjaźni. Polecam też z całego serca firmę Beata Bus. Busy zachodniopomorskie to świetna opcja dla każdego, nawet najbardziej wymagającej osoby!

Dziękuję bardzo za rozmowę i życzę wielu udanych wyjazdów!

Dziękuje! Było mi bardzo miło podzielić się moimi doświadczeniami. Do widzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj