Zdecydowana większość firm nie jest w stanie sprawnie funkcjonować bez samochodu dostawczego. Zakup pojazdu nie jest jedynym sposobem sfinansowania go – warto rozważyć taką opcję jak długoterminowy wynajem, na który decyduje się wielu przedsiębiorców.

Wynajem samochodu dostawczego – czy warto?

Możliwość korzystania z samochodu dostawczego bez konieczności posiadania go na własność to dla ogromnej części przedsiębiorców spore udogodnienie. Oferty wynajmu dostawczaków cieszą się coraz większą popularnością, co nie dzieje się bez powodu. PANEK CarSharing proponuje biznesowym klientom atrakcyjne warunki wynajmu samochodów dostawczych – umowy są elastycznie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy, a stawki na tle konkurencji prezentują się bardzo atrakcyjnie. Na mocy umowy klient co miesiąc uiszcza opłatę określonej wysokości, a w zamian otrzymuje do dyspozycji sprawny i świetnie wyposażony pojazd znanej marki. Nie ponosi przy tym różnych kosztów, jakie nieodmiennie wiążą się z posiadaniem auta na własność – nie płaci m.in. za ubezpieczenie czy serwis. Ma poza tym do wyboru rozmaite auta dostawcze – wynajem może się zatem okazać niezwykle opłacalną opcją.

Jak wynająć samochód dostawczy na długi termin?

Decydując się na długoterminowy wynajem samochodu dostawczego, trzeba pamiętać o paru istotnych przesłankach. W pierwszej kolejności należy poszukać sprawdzonej i doświadczonej wypożyczalni, której oferta odpowiada wymogom danej firmy pod względem ceny oraz zawartości. Wybrane auto można wcześniej zaserwować online lub telefonicznie, niemniej finalne formalności są załatwiane w stacjonarnym biurze wypożyczalni. Związane z tym procedury nie są skomplikowane, lecz przedsiębiorca musi brać poprawkę na to, że jego wiarygodność finansowa zostanie dokładnie sprawdzona. Podstawą współpracy wypożyczalni z klientem jest umowa.

Samochód dostawczy wynajęty przez firmę na długi termin powinien ułatwiać realizację zadań wynikających z profilu prowadzonej przez nią działalności. Auto musi być wygodne, sprawne oraz funkcjonalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj