Schodołazy towarowe to specjalnie zaprojektowane urządzenia, które ułatwiają transport ciężkich towarów. Tym samym stanowią świetne uzupełnienie dla zwykłych wózków, z których można korzystać jedynie na płaskiej powierzchni.

  1. Komu może się przydać schodołaz towarowy?
  2. Zalety nowoczesnych schodołazów
  3. Gdzie kupić schodołaz do ciężkich paczek?

Dostawca schodołazów ma w ofercie rozwiązania dla różnych branż, a oprócz coraz popularniejszych urządzeń do transportu towarów oferuje również schodołazy osobowe.

Komu może się przydać schodołaz towarowy?

Teoretycznie wysokiej jakości schodołaz przyda się firmom, które regularnie wnoszą lub znoszą ciężkie paczki po schodach. W praktyce jednak przy większych ilościach towarów nawet lżejsze przesyłki mogą być problemowe dla pracowników, więc takie rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba korzystać ze schodów. Popularny model schodołaz titan 420 jest często wybierany przez firmy transportowe oraz dostawców takiego asortymentu jak sejfy i profesjonalne urządzenia biurowe. Jest to również doskonały schodołaz do vendingu. Starannie zaprojektowany napęd gąsienicowy sprawia, że do obsługi urządzenia wystarczy jedna osoba. Wspomniany model waży 93 kilogramy, a jego maksymalny udźwig wynosi aż 420 kg. Pełną specyfikację znajdziesz na stronie sprzedawcy, który oferuje schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 420 w atrakcyjnej cenie.

Zalety nowoczesnych schodołazów

Kupując schodołaz do sejfów kas pancernych u sprawdzonego dostawcy, zyskujesz niezawodny sprzęt, który można stosować nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Nowoczesny napęd pozwala używać go również na delikatnych powierzchniach i eliminuje ryzyko, że dojdzie do ich uszkodzenia. Schodołaz towarowy gąsienicowy samopoziomujący automatycznie utrzymuje ładunek w pozycji pionowej, a w razie potrzeby może wykonać obrót o całe 360 stopni.

 schodołaz titan 420

Gdzie kupić schodołaz do ciężkich paczek?

Przy zakupie schodołazu należy mieć na uwadze, że tylko porządny sprzęt zapewni bezpieczeństwo operatorowi oraz towarom. Sprawdź więc takie popularne rozwiązania z kategorii schodołazy towarowe gąsienicowe, które możesz zamówić w sklepie internetowym. Firma oferuje również liczne opcje finansowania, wynajem oraz leasing, dzięki czemu każdy klient może sobie pozwolić na inwestycję ten niezwykle przydatny sprzęt. Jeżeli przed zakupem chcesz sprawdzić możliwości schodołazów, możesz skontaktować się ze sprzedawcą i zamówić pokaz. Warto z tego skorzystać, aby uniknąć nietrafionych decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj