Bezpieczne i tanie busy do Anglii Mike Bus to jedyny słuszny transport do UK, a kiedy za oknem króluje upał w samochodzie przyjemnie nadaje klimat czterostrefowa klimatyzacja. Lata doświadczenia pozwoliły nam utwierdzić się w przekonaniu, że komfort podczas długiej podróży jest bardzo istotny dla naszych pasażerów. Busy z Polski do Anglii w ofercie door to door niezmiennie wyjeżdżają z Polski dwa razy w tygodniu- w poniedziałki i piątki, ale swoje usługi, przewozy do Anglii i paczki do Anglii świadczą również w drodze powrotnej, w każdy wtorek i sobotę. Wyjazdy do Anglii nie uległy zmianom, spowodowanym wybuchem pandemii, ze względu na niejasne komunikaty informacyjne odnośnie przekraczania granic UE, dlatego niezależnie od sytuacji związanej z koronawirusem, możecie dokonywać rezerwacji na busy z Polski do Anglii.

Przewóz osób do Anglii

Busy do Anglii MikeBus to przede wszystkim oferta przewozu osób. Posiadamy nowoczesną flotę i zawsze staramy się dostosować do oczekiwań klientów oferując transport z adresu pod adres bez dopłaty. Każdy pasażer może ze sobą zabrać bagaż do 30kg w cenie biletu. Przestrzegamy zasad higieny oraz podróż odbywa się na obowiązujących przepisach o transporcie osób. Oznacza to, że w naszych samochodach zawsze podróżuje siedmiu pasażerów i dwóch kierowców.

 busy do Anglii MikeBus

Paczki do Anglii z adresu pod adres

Przesyłki Polska Anglia możecie nadawać bez wychodzenia z domu. Kierowca przyjedzie po odbiór paczki o ustalonej wcześniej godzinie i dowiezie ją pod adres odbiorcy. Paczki do Anglii zazwyczaj docierają do adresata do 72h od nadania. Przewozimy małe i duże przesyłki takie, jak: kartony, sprzęt o nieregularnych kształtach, całe palety, a nawet skutery i motocykle. Przez ostatnie lata zaufało nam setki klientów, którzy docenili nasze profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Dołącz do nich! Odbiór paczek Polska Anglia prowadzimy 4 dni w tygodniu: poniedziałek, wtorek, piątek i sobota, zapraszamy!

Przeprowadzki Anglia Polska

Jeśli jesteś właśnie w trakcie planowania swojej przeprowadzki Anglia Polska, to proponujemy Ci swoją pomoc w organizacji i zapewniamy, że w bezpieczny sposób dowieziemy Twoje rzeczy pod nowy adres. Termin na przeprowadzki Anglia możecie ustalić indywidualnie, telefonicznie lub online. Posiadamy samochody ciężarowe do 3,5 tony, które z powodzeniem pomieszczą Twój dobytek i zwiozą go w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Istnieje możliwość podróżowania samochodem wraz kierowcami. Zapytaj o ofertę przeprowadzki powiązanej z przewozem osób

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj