Wrzesień wielu z nas kojarzy się z końcem sezonu urlopowego i długim wyczekiwaniem na kolejne wakacje. Warto jednak pamiętać, że wcale nie musi tak być. We wrześniu liczne biura podróży oferują ciekawe oferty last minute. Gdy ceny maleją wystarczy jedynie wybrać kierunek wakacji.

Bałkany na wyciągnięcie ręki

Na wrześniowy urlop warto wybrać się na wycieczkę po Bałkanach. Jeżeli nie zdążyłeś odłożyć wystarczającej gotówki skorzystaj z pożyczki online i rusz w podróż swoich marzeń jeszcze tej jesieni. Śródziemnomorski klimat, wysokie temperatury oraz szerokie piaszczyste plaże znajdziesz w albańskim mieście Durres. Dzięki klimatowi i warunkom atmosferycznym jakie tam panują jest to idealne miejsce dla pasjonatów windsurfingu. Wiele do zwiedzania będą również mieli miłośnicy historii, gdyż to tu mieści się największy starożytny amfiteatr na Bałkanach. Planując wrześniowy urlop można również wybrać się do Macedonii, która słynie z przepięknych widoków oraz ciekawych zabytków. Jest położona niemalże w środku Półwyspu Bałkańskiego dlatego miłośnicy górskich wycieczek również znajdą coś dla siebie.

Wieczne miasto wrześniową porą

Jesienną porą warto skusić się także na zorganizowane, objazdowe wycieczki last minute, podczas których można zwiedzić wiele miejsc wraz z przewodnikiem i ujrzeć przepiękne zabytki. Popularnym wrześniowym kierunkiem są Włochy. To właśnie do tego kraju organizowane są liczne wycieczki, gdzie w przeciągu tygodnia lub dwóch zwiedzisz wiele miast, miasteczek i wsi, poznając historię, tradycję oraz kulturę Włoch. Pożyczki online pozwolą Ci zdobyć pieniądze na wycieczkę wzdłuż Półwyspu Apenińskiego i wypocząć wśród przepięknej scenerii. Jest idealna oferta last minute dla par. Podczas jednej z takich romantycznych wycieczek możesz odwiedzić wieczne miasto – Rzym z Placem Św. Piotra, zwiedzić stolicę Toskanii – Florencję, czy też Wenecję – miasto na wodzie, a także ujrzeć miejsce heroicznych walk polskich wojsk w okresie II wojny światowej – Monte Cassino. Skorzystaj z oferty wycieczek do Włoch już teraz.

Kierunek Grecja

Niewątpliwym liderem wśród wrześniowych wycieczek last minute jest Grecja. Biura podróży oferują wycieczki zarówno do części kontynentalnej, jak i na piękne greckie wyspy do 60 – 70% taniej niż w sezonie letnim. Warto w tym okresie wyruszyć na Riwierę Olimpijską, gdzie zastaniesz piękną pogodę oraz cudowny widok zarówno na góry, jak i na Morze Egejskie. Z Riwiery z łatwością udasz się na zwiedzanie Aten, czy też Delf pełnych starożytnych budowli i zabytków, gdzie dosłownie można poczuć historię. Ale wrześniowe last minute to także gorące, greckie wyspy, takie jak Korfu, Kreta, czy też Rodos, gdzie odpoczniesz na szerokich plażach, wykąpiesz się w ciepłej wodzie, spróbujesz regionalnych dań i poznasz kulturę Greków. Warto więc postawić na Grecję, a pożyczki online pomogą spełnić Ci to marzenie. W łatwy sposób zdobędziesz pieniądze na urlop i odpoczniesz w prawdziwym raju na ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj