Chorwacja, Grecja czy Włochy? Te kierunki turystyczne są wybierane bardzo często przez polskich turystów. Nic w tym dziwnego, ponieważ to kraje, w których panują doskonałe warunki do wypoczywania. Można tam również zwiedzać cudowne miejsca, takie jak Ateny, Meteory w Grecji, Pula i Jeziora Plitwickie czy Dubrownik w Chorwacji, albo Rzym, Wenecja, Florencja i inne włoskie miasta. Nie sposób się tam nudzić. Organizując wakacje za granicą w Europie, można wybrać wyjazd z dojazdem własnym. Czy lepszym rozwiązaniem jest jazda własnym samochodem czy może wynajętym?

Rodzinne wakacje

Na wakacje z dziećmi trzeba zabrać wiele rzeczy. Nie tylko ubrania czy kosmetyki wchodzą, ale wiele zabawek, leków, kremów czy innych gadżetów. Im dziecko mniejsze, tym więcej dodatkowych akcesoriów trzeba ze sobą zabrać. Jak to wszystko zapakować do kompaktowego, miejskiego auta? Jest to bardzo trudne. Dlatego w takiej sytuacji pozostaje rezerwacja biletów lotniczych albo autokarowych. Alternatywą może być wynajęcie większego auta i zapakowanie wszystkiego swobodnie do bagażnika.

Wakacje z paczką przyjaciół

Podobnie ma się sprawa z wyjazdami ze znajomymi. Jeśli nikt z nas nie dysponuje busem i nie może nim jechać na wakacje, możemy wybrać wyjazd kilkoma autami albo wynająć dużego, komfortowego busa np. od firmy Dyniewicz.pl. Pojazd wynajęty od sprawdzonej firmy transportowej będzie pozwalał na wygodny przejazd, nawet na dystansie kilku tysięcy kilometrów. Prowadzi się go doskonale, a wszystko ułatwiają liczne systemy wspierające kierowcę.

Dyniewicz.pl oferuje do wynajęcia na wyprawy turystyczne i nie tylko Mikrobusa Sprintera, luksusowy samochód, który wygląda reprezentacyjnie. Pozwala on na podróżowanie 6 osób w rozkładanych lotniczych fotelach. Zamiast więc brać ze sobą dwa auta osobowe, można w zamian wynająć busa i zmieniać się za jego kierownicą, zaś koszty benzyny podzielić na pół.

Na wyposażeniu busa znajduje się lodówka, zamrażarka, chłodziarka, a nawet ekspres do kawy i stoliki do wygodnej pracy, monitory LCD i tym podobne. Skórzana tapicerka i klimatyzacja oraz duża przestrzeń bagażowa sprawią, że taki mikrobus będzie wygodnym środkiem transportu na każde wakacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj