Wynajem wózka widłowego to często dużo bardziej korzystne rozwiązanie niż zakup nowego sprzętu. Pojazdy te są niezbędne nie tylko w magazynach, ale również w wielu zakładach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych, a nawet w portach, gospodarstwach rolnych i innych miejscach. Dlaczego warto wynająć wózek widłowy? Dla kogo jest to najlepsze rozwiązanie? Podpowiadamy!

Dla kogo wynajem wózka widłowego to najkorzystniejsza opcja?

Wynajem wózka widłowego to opcja, która dedykowana jest przede wszystkim tym przedsiębiorstwom, dla których zakup pojazdu jest nieosiągalny lub  nieopłacalny z uwagi np. na sezonowość prac. Podczas tzw. pików produkcyjnych lub w trakcie realizacji niestandardowych zadań najekonomiczniejszą opcją jest właśnie wypożyczenie pojazdu.

Wózek widłowy warto wynająć, jeśli:

  • nie planują Państwo dużych inwestycji – w tym zakupu wózka widłowego, a potrzebują pojazdu, np. do wykonania niespodziewanego przeładunku;
  • zastanawiają się Państwo nad zakupem wózka widłowego, ale nie wiedzą, jaki typ będzie najlepiej odpowiadać potrzebom Państwa firmy;
  • wózek uległ awarii i potrzebują Państwo sprawnego pojazdu, który zapewni ciągłość prac w przedsiębiorstwie;
  • potrzebują Państwo wózka widłowego, ale nie stać Państwa w tym momencie na zakup.

Kiedy warto wynająć wózek widłowy z operatorem?

W jakich sytuacjach warto wynająć wózek widłowy wraz z operatorem? Zawsze wtedy, gdy potrzebujemy doświadczonego operatora do zadań specjalnych. Dlatego też oferta wynajmu wózków widłowych z operatorem wykorzystywana jest najczęściej do realizacji niestandardowych czy nieoczekiwanych zleceń.

Zastanawiają się Państwo nad wypożyczeniem wózka widłowego wraz z operatorem? Zapraszamy do skorzystania z krótkoterminowej opcji wynajmu w Get-A-Truck: https://get-a-truck.pl/.

Jeśli w firmie nie ma osoby, która posiada uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – wtedy również warto skorzystać z opcji wynajmu pojazdu z operatorem. Należy wiedzieć, że tego typu maszynami mogą kierować wyłącznie osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia. W przypadku konieczności wykonania krótkiego,  pojedynczego zadania,  opcja wynajmu wózka wraz z operatorem sprawdzi się doskonale.

Postaw na krótkoterminowy wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych to usługa, która jest polecana w szczególności klientom ceniącym sobie przewidywalne koszty oraz markowy sprzęt. Opcja wypożyczenia pojazdu pozwala elastycznie dopasować warunki do obciążeń logistycznych przedsiębiorstwa oraz jego konkretnych potrzeb.

W przypadku wynajmu krótkoterminowego wózków widłowych można wypożyczyć sprzęt nawet na jeden dzień. To opcja, która sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam, by uniknąć przestoju w firmie, bądź potrzebujemy dodatkowego sprzętu. Dzięki wynajmowi wózków widłowych firmy zyskują przejrzystość kosztów i większą płynność finansową, która wynika z atrakcyjnych stawek miesięcznych.

Możemy wynająć wózek z operatorem, ale tylko na kilka godzin do realizacji krótkich zadań. W każdym innym przypadku firma może wynająć sam wózek.

Zalety wynajmu wózka widłowego z operatorem

Wynajem wózka widłowego wraz z operatorem to usługa skierowana głównie do firm, które stawiają na wysokiej jakości rozwiązania w zakresie techniki magazynowej do realizacji krótkich, pojedynczych zadań. Wypożyczenie pojazdu to zdecydowanie najprostsza i najbardziej elastyczna opcja dla wielu przedsiębiorstw. Wszystkie wózki widłowe na wynajem w Get-A-Truck objęte są pełnym pakietem, w skład którego wchodzi:

  • ubezpieczenie wózka na czas wynajmu;
  • szybki czas realizacji – dostarczamy wózek nawet tego samego lub kolejnego dnia;
  • przeprowadzenie przeglądu, o ile zachodzi konieczność;
  • serwis wózków widłowych przez cały okres wynajmu – z możliwością ewentualnej naprawy bezpośrednio w Państwa firmie;
  • bezpłatna flota zastępcza o zbliżonych parametrach na czas ewentualnej naprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj